TEATRIKUU: VENE TEATER KUTSUB KÜLLA

Märts on teatrikuu, säravate vaatemängudega peetakse teatrilavadel pidu, pühitsetakse vana ja unikaalset kunsti, millest inimestel kunagi küllalt ei saa. Vene Teater on oma sõpradele-vaatajatele ette valmistanud mitmeid üllatusi! Ootame teis meie ühisele peole!

5.-8. märtsini toimub Vene Teatris piletimüügiaktsioon „Kutsu sõber teatrisse“. Erinevate allahindluste ja sooduspakkumiste kohta saate teavet siin.

Ajavahemikus 1.-15. märtsini teatri kassast ostetud piletite vahel loositakse välja eriline auhind – õhtusöök näitlejatega restoranis Konrad. Esimene õhtusöök Alina Karmazina ja Aleksandr Žilenkoga toimub 26. märtsil (varsti näete neid Ivan Strelkini uues lavastuses, Dostojevski „Valgetes öödes“); teine,Tatjana Manevskaja ja Aleksandr Ivaškevitšiga, 28. märtsil. Auhindade loosimist 19. märtsil kannab saates „Eesti uudised“ üle PBK. Ürituse partner on restoran Konrad.

12. märtsil pärast „Eluloomängu“ etendust toimub väikeses saalis kohtumine Ivan Strelkini ja Max Frischi näitemängus osalevate näitlejatega. Lavastuse üle arutlema kutsutakse kõiki, kes on sel õhtul saalis. Kui te aga olete etendust juba näinud, siis võite tulla teatrisse kell 22.00 ja ühineda piletiomanikega.

13. märtsil kell 19.00 toimub Vene Teatri kaminasaalis esimene õhtu teatri kunstilise juhi Igor Lõssovi loominguliste õhtute sarjast. Igor Lõssov ei ole ainult teatrilavastaja, vaid ka filmitegija, näitekirjanik, fotograaf. Ta loeb ette oma näidendi „Daamide tants“ ja vastab kõikidele küsimustele. Üritus on tasuta, eelregistreerimisega teatri kassas.

16. märtsil kell 19.00 juhib teatris huvitavat ekskursiooni näitleja Tatjana Manevskaja. Pilet maksab 5€.

17. märtsil kell 19.00 on suurel laval Igor Lõssovi lavastuse „Kirsiaed“ avalik proov. Lavastuse esietendus toimub 24. aprillil. Te saate osa etenduse ettevalmistusprotsessist, mõistate kui keeruline ja sisukas see on. Üritus on tasuta, eelregistreerimisega teatri kassas.

21. märtsil kell 15.00 toimub esimest korda interaktiivne programm „Mängime teatrit“ täiskasvanutele. Pilet (15€) annab võimaluse osaleda proovis koos tõeliste näitlejatega ja etenduses, mida võivad tasuta vaatama tulla 5 sõpra või sugulast. See on unikaalne võimalus ühel päeva jooksul teha teoks oma teatriunistus.

24. ja 25. märtsil esietendub Amélie Nothombi romaani põhjal valminud Artjom Garejevi lavastus „Vaenlane“. See on Vene Teatri näitleja Artjom Garejevi lavastajadebüüt.

Vene Teatri partner on Kalev Spa (üksikasjalikum teave teatri kassas).

Telefon kassas 6114911

https://veneteater.ee/?page_id=7877&lang=et
Powered by Genius