Vene Teater avab proovisaalide uksed

Vene Teater avab 5.septembril oma proovisaalide uksed, kutsudes teatrisõpru ja ajakirjanikke osa saama uuslavasuste proovidest. See on unikaalne võimalus heita pilk “kulisside tagustesse töötubadesse“, vaadata kuidas näitlejad ja lavastajad proovi teevad. Septembri alguses toimuvad teatris korraga kolme lavastuse proovid, kolm lavastajat- Semjon Zlotnikov, Filipp Loss ja Ilia Prozorov, teevad proove üheaegselt erinevates proovisaalides.

5.septembril saab ajavahemikus kell 13- 14.30 külastada kahe erineva näidendi proovi. Võimalus on uudistada kas mõlemat või siis keskenduda ainult ühele proovile.

Semjon Zlotnikov, kelle näidendeid mängitaks kogu maailmas juba aastakümneid suure eduga, teeb Vene Teatri suures saalis proove enda näidendiga “Tuli mees naise juurde“, näitlejatena teevad lavastuses kaasa Larissa Savankova ja Rain Simmul ( külalisena Tallinna Linnateatrist).

Filipp Loss alustas tööd Yasmina Reza populaarse komöödiaga “Tapatöö jumal“, kus mängivad Tatjana Jegoruškina, Anna Sergejeva, Viktor Marvin ja Dmitri Kosjakov.

Vene Teatril on suur rõõm tutvustada vaatajateloe teatri köögipoolt ning anda teatrisõpradele võimalus uudistada uuslavastuse valmimise protsessi. Sissepääs proovidesse on kolmapäeval, 5.septembril, avatud kell 13.00-14.30.

https://kultuur.postimees.ee/6402024/millised-me-eestlased-oleme
Powered by Genius