Eesti Etendusasutuste Liit valis uue juhatuse

Eile, 12. juunil toimunud Eesti Etendusasutuste Liidu (EETEAL) üldkoosolekul Kuressaare Linnateatris valiti liidu uus juhatus koosseisus: Rahvusooper Estonia peadirektor Aivar Mäe (juhatuse esimees), SA Vene Teatri tegevdirektor Margus Allikmaa, Tallinna Linnateatri direktor Raivo Põldmaa, SA Vaba Lava juhatuse liige Kristiina Reidolv ja SA Rakvere Teatri juhatuse liige Velvo Väli. EETEALi tegevjuhina jätkab Monika Larini.

Eesti Etendusasutuste Liit on etenduskunsti valdkonna tööandjate katusorganisatsioon, kuhu kuulub 21 professionaalset teatrit ja etenduskunsti keskust.

EETEALi peamisteks tegevusaladeks on seadusandlikud initsiatiivid, sotsiaaldialoog riigi ja töövõtjatega, töömaastiku korrastamine läbi kollektiivlepingute, koostöö teatriharidust andvate kõrgkoolidega ning kõik muud valdkonnad, mis aitavad teatrimaastikul jätkusuutlikult ja mitmekesiselt toimida.

EETEAL on Eesti Teatri Agentuuri ja Rahvusvahelise Teatriinstituudi ITI Eesti Keskuse asutajaliige ning Aitan Lapsi teatriprogrammi, Koolinoorte teatripäeva ja EV100 teatrisarja “Sajandi lugu” ellukutsuja ja koordinaator.

https://www.tallinnatv.eu/saated-sarjad/kultuur/kultuurimeeter/17411-kultuurimeeter-2018-06-2
Powered by Genius