Vene Teatril on tänasest oma kook

Vene Teater koostöös Facebooki grupiga “Eesti kondiitrid” (Кондитеры Эстонии) korraldasid teatri juubelisünnipäeva puhul magusa võistluse, mille eesmärgiks oli leida kõige maitsvam kook, mis sobib kandma nime Vene Teatri kook.
Tänu teatri näitlejatele Natalia Murinale ja Aleksandr Kutšmezovile kulges erakordselt ahvatlevate kookide degusteerimine rõõmsas ning humoorikas meeleolus, mis pigem meenutas sõprade taaskohtumist kui pingelist võistlust.
Oma panuse andsid imelise õhkkonna loomisesse ka helilooja Aleksandr Žedeljov, DJ Valeri Kazakov ning valguskujunduse looja Anton Andrejuk.

Võistlustules olid 12 erinevat kooki ja kondiitrit.
Pingeline oli võistlus ilmselt eelkõige žürii jaoks, sest valiku tegemine oli väga raske.
Žürii koosnes kolmest meeskonnast (Vene Teatri esindus, teatrikülastajad ja ajakirjanikud), kes pidid lahendama keerulise ülesande- milline kaheteistkümnest koogist on parim ja väärib auhinnalist esimest kohta.
Hinnata tuli nii koostist, välimust kui loomulikult maitset.
Degusteerimise tulemusena valiti kolmanda koha vääriliseks Aleksa Shmit ja teise koha sai Alina Medova. Võitjaks osutus Irina Mõskiv. Peaauhinnaks oli koostöölepe Vene Teatriga, millest lähtuvalt hakkab teater pidulikeks sündmusteks tellima konkursi võitjalt “Vene Teatri kooki”.
Õnnitleme konkursi esikohtade võitjaid ja täname südamest kõiki osalejaid-
Nikolai Tšerkassov, Jana Gretsits, Alina Topeljer, Viktoria Butkus, Kate Rina, Anastasia Varlamova, Alexandra Shimkovich, Irina Hämäläinen.

Kõik koogid olid väga maitsvad, kvaliteetsed ja kaunid. Aitäh kondiitritele, kes kõik sellesse projekti erakordselt palju panustasid ja tänasel degusteerimisel osalejatele imelisi maitseelamusi pakkusid.

Powered by Genius