Artjom Garejev

Näitlja
Artjom Garejev

Спектакли

Elulugu

 

Sündis 9. augustil 1979. aastal.

2002 - erialal "dramaatilise teatri ja kino näitleja" kõrgharidust tõendav diplom (kursus M. A. Panteleeva, BV Shchukini tehniline ülikool)

2015 - eriala kõrghariduse diplom "draamajuht" (art. Leader, L.Ye.Keyfets, TI neid, BV Shchukin)

Vene teatris alates  aastast 2002. 

EESTI TEATRILISTE PÕHIMÕTETE LIIDU AULUTUSNÕUKOGU EESTI TÄIELIKEST TEATRITÖÖTAJA NOMINATSIOONIS 2015 AASTAARUANNETE TULEMUSELE "

 

Meediakajastused

Vene Teatri näitleja Artjom Garejev rääkis ajalehele МК-Эстония elust Moskvas, kus ta õppis teatrikoolis; tööst teatris, millest sai tema kodu; uuest stuudiost, millesse võetakse õpilasi septembri lõpuni; ning huvitavast projektist IDEM, mida vaatajad saavad näha juba novembris  rus.delfi.ee

Koos kooliõpilastega valmistab Artjom Garejev ette Eesti 100. sünnipäevale pühendatud projekti  rus.err.ee

Artjom Garejev sai aasta parima lavastaja tiitli!  rus.postimees.ee

Artjom Garejev: mis on teater? Kokkupõrge, võitlus ja tingimata vaataja osalemine stolitsa.ee

Artjom Garejev on Eesti parim teatrilavastaja  vecherka.ee

 

Rollid

2018

A. Lindgren "Pipi Pikksukk" – Tommi (Lavastaja Juliana Laikova)

2017

A. Gribojedov  "Häda mõistuse pärast" – Moltšalin (Lavastaja S. Pektejev)

2016

M. Bulgakov "Zoika korter" –Ametistov (Lavastaja S. Fedotov)

W. Hauff "Külm süda" (Lavastaja A. Tsisaruk)

L. Sacher-Masoch "Veenus karusnahas" – Severin (Lavastaja I. Šagalov )

2015

J. Švarts „Alasti kuningas“ – Christian (Lavastaja М. Petrovitš )

M. Modzelevski „Kroonimine“ – Peter (Lavastaja I.Lõssov )

2014

 F. G. Lorca „Bernarda Alba maja“ Lavastaja Ivan Strelkin – Moonakas

I Võrõpajev „Illusioonid“ – teine mees (Lavastaja Pavel Zobnin)

D. Nowakowski "Mick Jaggeri huuled" – Marek (Lavastaja I. Strelkin)

D. Harms "Kõuts Pampuši muinasjutud" – tindipott (Lavastaja  S. Pepeljajev)

2013

Sophokles, Jean Anouilh "Antigone" – korüfee (Lavastaja Roman Feodori)

J. Bondarenko "Paabeli torn 1" (Lavastaja Marat Gatsalov)

M. Kurotškin "Paabeli torn 2" – reisija, kohtunik (Lavastaja Filipp Grigorjan)

J. Švarts "Tuhkatriinu" – Pa De Trua ( Lavastaja P. Stružkova)

2012

M. Bulgakov  "Koera süda" – ajakirjanik (Lavastaja N. Lapina)

2011

A. Ostrovski "Mets" – Gennadij Neštšastlivtsev (Lavastaja N. Lapina)

A. Dumas "Kolm musketäri" – kuninga musketäride kapten de Tréville (Lavastaja N. Lapina)

2009

N. Gogol „Hullumeelse päevik“ – Poprištšin (Lavastaja Anton Kovalenko)

C. Dickens „Jõuluvaimud" – Fred (Lavastaja P. Stružkova)

2008

R. Harwood „Kostümeerija“– härra Oksenbi ( Lavastaja Roman Baskin )

H. Ibsen „Kummitused“– kammerteener Alving ( Lavastaja Aleksei Uteganov )

R. Stevenson „Aarete saar“ – Billy Bones, Israel Hands (Lavastaja N. Lapina)

2007

D. Mamet „M & N. Hälbed Freudi järgi“ – Bernard Litko (Lavastaja S. Puhljakov)

Q. Tarantino „Marukoerad“– holdevei ( Lavastaja A.Trifonova )

H. C. Andersen „Pöial-Liisi mäng“ (Näitejuht М.Tšumatšenko)

2006

B. Kif „Veerevad kivid ei sammaldu“ – koolidirektor (Lavastaja Nikita Grinšpun)

A. H. Tammsaare „Kuningal on külm“– Matias ( Lavastaja I. Normet )

W. Shakespeare „Аs you like it“ – Oliver Kirjaräänaja ( Lavastaja Timofei Sopoljov)

A. Ostrovski „Tulus amet“– Žadov ( Lavastaja М. Tšumatšenko )

A. Tšehhov „Palat nr 6“– Hobotov ( Lavastaja Aljona Anohhina )

A. Volodin „Armsamatest ärge lahkuge“ – Alfjorov (Lavastaja Viktor Rõžakov, Aljona Anohhina )

Klass-kontsert (Lavastaja M. Tšumatšenko)

2005

A. Strindberg „Preili Julie“– Jean ( Lavastaja N. Krutikov )

J. Morozova „Kakuke“ 1. ja 2. osa – Peni Dik (Lavastaja A. Potužnõi )

J. Skulskaja „Tagurpidi uus aasta“ (Lavastaja E. Toman)

2004

A. Tšehhov „Ivanov“ – Gavrila ( Lavastaja N. Krutikov)

P. Chesnot „Kes aevastas“– härra Atropos ( Lavastaja Eino Baskin )

N. Ptuškina „Bravo, Laurencia!“ – Oleg (Lavastaja E. Toman )

S. Maršaki muinasjutu „Kaksteist kuud“ ainetel,  „Õnnetoov sõrmus“  (Lavastaja E. Toman)

2003

E.-E. Schmitt „Alasti tõde“ – Baronne (Lavastaja V. Petrov)

„Klounidel külas“ – sibul (Lavastaja V. Deljavski )

S. Aksakov „Tulipunane lilleke“ – tuul (Lavastaja S. Krassman)

P. Calderon „Armuviirastus“ – Don Juan (Lavastaja G. Trostjanetski )

I. Bashevis Singer „Toibel ja tema deemon“ – kloostriteener (Lavastaja M. Bõtškov )

2002

N. Gogol „Revident“ – Pjotr Ivanovitš Bobtšinskij (Lavastaja Vassili Senin)

A. Ostrovski „Äike“ – kurdjaš (Lavastaja M. Mokeev)

J. Švarts H. C. Adersen „Lumekuninganna“ – naaberprints (Lavastaja S. Krassman)

Powered by Genius