Juri Žilin

Näitlja
Juri Žilin

Спектакли

Elulugu

Sündis 2. aprillil 1962. aastal.

Kaug-Ida Pedagoogika Kunstiinstituut, lõpetanud 1984. aastal.

Vene teatris alates  aastast 1998.

 

Rollid

2018

B.Vahtin  "Üks täiesti õnnelik küla" - polkovnik (Lavastaja A. Leduhhovski)

2016

O. Wilde "Tähtis on olla tõsine" – pastor, kanoonik Chasuble

W. Hauff "Külm süda"

A. Puškin "Muinasjutt tsaar Saltaanist" – laevnik

2015

J. Švarts „Alasti kuningas“ – kuningas-isa (Lavastaja М. Petrovitš, L. Manonina))

A. Ostrovski „Viimane ohver“ – Salai Saltanõtš (Lavastaja V.Troitski)

2014

M. Frisch "Eluloomäng"– professor Korolevski (Lavastaja  I. Strelkin )

2013

V. Rozov "Õnn kaasa!" – Nikolai Afanasjevitš Rozvalov (Lavastaja Ivan Strelkin)

"Paabeli torn 1" (Lavastaja Marat Gatsalov)

2011

A. Ostrovski "Mets" – Bodajev

Molière "Tartuffe" – kohtupristav

J. Oleša "Kolm paksu" – teine paks

Ken Ludwig „Primadonnad" – Duncan

E.-E. Schmitt „Frédérick ehk Kuritöö bulvar" - Antoine (Lavastaja Sergei Morozov)

J. Dell, G. Silberyas "Hallo, Euroliit!" – Jak

J.O. Ekholm "Rebasemuinasjutt" – Maximillian

2010

Eduardo de Filippo "Besame mucho" – Alejandro

A. Tšehhov „Kajakas" – Šamrajev

2009

Molière „Don Juan" – Don Louis

N. Gogol „Hullumeelse päevik“ – ameti osakonna juhataja, esimene sanitar

V. Korostõljov „Pirosmani" – kojamees

C. Dickens „Jõuluvaimud" – teine vaim

C. Dickens „Jõuluvaimud" – Fizzing

C. Dickens „Jõuluvaimud" – Paluja

C. Dickens „Jõuluvaimud" – härrasmees

2008

Ray Cooney „Naljakas raha“ – Slayton

A. Nikolai „Natuke õrnust“ – Negil

J. Skulskaja „Jäätunud roos“ – Vares

2007

F. Dostojevski „Onu unenägu“ – Affanasij Matvejevitš

C. Goldoni „Mirandolina“ – kavaleri teener

Q. Tarantino „Marukoerad“ – Joe Cabo

J. Kim G. Auerbakh „Amorid lumes“ – nõunik

2006

B. Friel „Lõikuspeo tantsud“ – Jack

A. Ostrovski „Tulus amet“ – Jussov

Vennad Grimmid „Kuningas Rästahabe“ -  kuningas

2005

U. Leies „Buratino lendab kuule“ – koer Boy

J. Skulskaja „Kuidas armastada Keisrinnat“ – inimene

E. Haponen "Kakuke" – karu

J. Skulskaja „Tagurpidi uus aasta“ – saabastega kass

2004

A. Tšehhov „Ivanov“ – kosõhh

S. Maršak „Õnnetoov sõrmus“ – idamaade saadik

2003

„Klounidel külas“ – kloun

S. Aksakov „Tulipunane lilleke“ – kaupmehe mõisavalitseja

H. C. Adersen „Lamburneiu ja korstnapühkija“ – hiinlane

F. Dostojevski „Idioot“ – Massistseen

2002

N. Gogol „Revident“ – Hlopov

2001

J.-B. Molière „Armastus ja kuld“ – Jacque

„Aladini imelamp“ – Vesiir

O. Shishkin „Anna Karenina — 2“ – habemega naine

1999

D. Samoilov „Saabastega kass“ – kokk

W. Shakespeare, J. Fletcher „Tõrksate taltsutus“ – Hermio, Sophokles

А. Puškin „Ihnus Rüütel" – Ivan

D. Urban "Kõik hiired armastavad juustu" – kass Lorenz

I. Turgenev „Provintsitar“ – Stupendjev

1998

J.-B. Molière „Scapini kelmused“ – näitleja

D. Fonvizin „Äbarik“ – Skotinin

O.Luts „Tagahoovis“ – Belskij

Powered by Genius