Marina Malova

Näitleja
Marina Malova

Спектакли

Suur saal

Anton Tšehhov
Kirsiaed
Роль: Dunjaša, toatüdruk

Elulugu

 

Štšepkini-nimeline kõrgem teatrikool, N. N. Afonini kursus (kiitusega), lōpetanud 2003.aastal.

2003 – assistentuur (kõne õppetool), lavakõne õppejõud.

2003 – 2010 – Malaja Bronnaja teater, näitleja

Sündis 26. veebruaril 1980. aastal.

Vene teatris alates  aastast  2013. 

 

 

Rollid

2016

M. Bulgakov "Zoika korter" – Zoja, Mõmra

C. Gozzi "Madu-naine" lavastaja A. Bergamo – Farruskade´i õde, amatsoon, Torguli armastatu / nõid Dzemina

2015

A. Tšehhov "Kirsiaed" lavastaja Igor Lõssov – Dunjaša

F. M. Dostojevski “Valged ööd“ lavastaja I.Strelkin – Sfinks

M. Bulgakov "Koera süda". Lavastaja N. Lapina – Voznesenskaja, neiu

2014

F. G. Lorca „Bernarda Alba maja“ Lavastaja Ivan Strelkin – Amelia

I Võrõpajev „Illusioonid“ Lavastaja Pavel Zobnin – 2. naine

M. Durnenkov "(Kõige) lihtsam meetod suitsetamisest loobumiseks" Lavastaja I.Strelkin – Veronika

D. Harms "Kõuts Pampuši muinasjutud" lavastaja  S. Pepeljajev – Tarkpea Maša

2013

Sophokles, Jean Anouilh "Antigone" Lavastaja Roman Feodori – Erinia

J. Bondarenko "Paabeli torn 1" Lavastaja Marat Gatsalov

Vennad Grimmid „Kuningas Rästahabe“ Lavastaja P. Stružkova – Õde Vild

J. Švarts "Tuhkatriinu" Lavastaja P. Stružkova – Väravavaht

2003.-2010. aastal Malaja Bronnaja tänava teatri (Театр на Малой Бронной) näitleja. 

Rollid Malaja Bronnaja tänava teatris:

"Tuhkatriinu" — Tuhkatriinu (lavastaja L. Durov)

"Tulekivi" – Printsess (lavastaja L. Durov)

"Mina ei ole rappoport" – Lev Durovi benefiss, Lori osa (lavastaja L. Durov)

"Harnia kroonikad" – Proua Kobras (lavastaja Frolenkov)

"Kutse parterisse" – plastiline osa

"Kas kaaliumtsüaniid piimaga või ilma?!" ja teised rollid

 

Sõltumatud projektid

"Suveöö seksikomöödia" Lavastaja I. Tomingas — Dulce
"Õhtusöök viiele prantsuse moodi"lavastaja A. Käis  — Anna Karavatti
"Stavanger" Lavastaja Juri Muravitski — Agnes
"Näidend" produtsent J. Skulskaja — Juhan Viidingu loomingu alusel

"Kirjad rindelt" Lavastaja A. Hassanov plastiline draamaetendus
"Alice Imedemaalt" Lavastaja Dobrovolskaja — Alice
"Tütarlaps tuletikkudega" Lavastaja Hassanov — Tütarlaps tuletikkudega
Moskva Riiklik Filharmoonia: ettelugeja

 

Monoetendused

"Valge Bim Must Kõrv"

"Olga Bergolts. Blokaadi mälestuseks"

"Lumekuninganna"

 

Filmograafia
 

"Armuke" — Lera (lavastaja D. Keosajan)

"9 kuud" — episoodiline roll (lavastaja R. Gigienešvili)

"Kulagin ja partnerid" (3 seeriat nimiosadega)

Powered by Genius