Vladimir Antipp

Näitlja
Vladimir Antipp

Спектакли

Suur saal

G. Rodari
Jõulupuude planeet
Роль: Kosmoselaeva kapten, Kapriisne minister
Suur saal

N. Gogol
Mängurid
Роль: Zamuhrõškin / Glov isa
Suur saal

L. Feuchtwanger
Giulia Farnese
Роль: Messer Isaak, paavsti ihuarst

Elulugu

Sündis 7. novembril 1949 aastal.

Moskva Riiklik Kultuuriinstituut.

Vene Teatri näitleja aastast 1973.

 

Meediakajastus

Lilia Krõsina: Antipp: me elasime romantilisel ajal  (Postimees, 09.11.2009)"Mosaiik": Pereportree: Vladimir Antipp, Liilia Šinkarjova (ETV2, 04.06.2010)

 

Rollid

2018

B.Vahtin  "Üks täiesti õnnelik küla"– Zampolit, Postanogov ( Lavastaja A. Leduhhovski )

2017

L. Feuchtwanger "Giulia Farnese" – Messer Isaak (Lavastaja I. Lõssov )

A. Gribojedov  "Häda mõistuse pärast" – Zagoretskij (Lavastaja S. Pektejev )

G. Rodari "Jõulupuude planeet" – Kosmoselaeva kapten, kapriisne minister

2016

M. Bulgakov "Zoika korter" – Alliluia, Hani (Lavastaja S. Fedotov )

C. Gozzi "Madu-naine" – Badur - teine minister, reetur

L. Sacher-Masoch "Veenus karusnahas"  – mees

2015

A. Tšehhov "Kirsiaed"   – möödakäija, juudi orkester (Lavastaja Igor Lõssov)

F. M. Dostojevski “Valged ööd“ – lõvi ( Lavastaja  I.Strelkin )

J. Švarts „Alasti kuningas“ – linnapea (Lavastaja М. Petrovitš, L. Manonina)

A. Ostrovski „Viimane ohver“ – Salai Saltanõtš

2014

D. Nowakowski "Mick Jaggeri huuled" – Jan (Lavastaja I. Strelkin)

N. Gogol "Naisevõtt" – Anutškin (Lavastaja I. Lõssov )

2013

"Paabeli torn 1" (Lavastaja Marat Gatsalov)

M. Kurotškin "Paabeli torn 2" – Reisija (Lavastaja Filipp Grigorjan)

2012

J.O. Ekholm "Rebasemuinasjutt" – Maximillian

N. Gogol "Mängurid" – Glov vanem

А. Ostrovski "Hundid ja lambad" – Pavlin

2011

A. Ostrovski "Mets" – Milonov

Molière "Tartuffe" – kvartett

"Kolm paksu" – kapten Bonavintura

R. Harwood "Kvartett" – Redgie

 

2010

P. Shaffer „Equus" – Harry Dalton

Eduardo de Filippo "Besame mucho" – Silinder

2009

G. Rodari  „Cipollino ja tema sõprade seiklused“ – Cipolone (Lavastaja A. Kladko)

Molière „Don Juan" – kerjus Francisk

V. Korostõljov „Pirosmani" – Kalur

C. Dickens „Jõuluvaimud" – Marli, külaline, vana Joe

2008

R. Stevenson „Aarete saar“ – kapten Smollet

A. Gribojedov „Häda mõistuse pärast“ – Repetilov

J. Skulskaja.  Anderseni teoste ainetel  „Jäätunud roos“ – Kass, valvur

2007

C. Goldoni „Mirandolina“ – Markii

2006

A. H. Tammsaare „Kuningal on külm“ – Põllumajandusminister

W. Shakespeare „Аs you like it“ – Le Bo

A. Tšehhov „Palat nr 6“ – Nikita

2005

J. Skulskaja „Tagurpidi uus aasta“ – Metsavaht

U. Leies „Buratino lendab kuule“ – saabastega kass

2004

A. Tšehhov „Ivanov“ – Kolmas külaline (Lavastaja N. Krutikov)

S. Maršak „Õnnetoov sõrmus“ – Jaanuar

I. Bashevis Singer „Toibel ja tema deemon“  – Kloostriteener

 

2003

F. Dostojevski „Idioot“ – Jepantšin

„Klounidel külas“ – Kloun

S. Aksakov „Tulipunane lilleke“ – Rüütel, vene sõdalane

2002

J.-B. Molière „Armastus ja kuld“

2000

I. Turgenev „Provintsitar“ – Krahv Ljubin

1999

А. Puškin „Ihnus Rüütel – Hertsog

1998

J.-B. Molière „Scapini kelmused“ – Leandr

O.Luts „Tagahoovis“ – Bražnikov

Z. Gor "Kas Teie kutsusite Lumehelbekese?" – Vana vilt

1997

А.Puškin „Padaemand“ – Germann

D. Fonvizin „Äbarik“ – Milon

Z. Goor „Tossike, külmavares ja teised“ – Külmavares

1996

A. Ostrovski „Talendid ja austajad“ – Vasja

1995

A. Hait „Kass Leopoldi sünnipäev“ – Arst

L. Gershe „Liblikad on vabad“ – Donald

Katariina II „Häiritud perekond“ – Trofim

Strinberg „Damaskusesse I“

L. Ustinov "Vanamoelised imed" – Andrei

1994

V. Hugo „Angelo, Padua türann“ – Gaboardo

A. Kitzberg „Libahunt“ – rahvas

E. Uspenski „Õudne härra Huu“ – kobras

A. Tšehhov „Moskvasse! Moskvasse!" – Rode

J. Poiret „Perekondlik nädalalõpp“ – valteri poeg

S. Maršak „Kuidas keset talve saabus aprill“ – sõdur

E. de Filippo „Filumena Marturano“ – Ricardo

1993

S. Maršak „Kassimaja“ – Tuletõrjuja

O. Wilde „Leedi Windermer´i lehvik“ – härra Hopper

F. Koni „Volitusega peigmees“ – Janneau Latur

1992

L. Ustinov, O. Tabakov „Lumivalgeke ja seitse pöialpoissi“ – peaesineja

1991

P. Garinei, S. Giovannini, „Ciao, Rudy“ – politseinik

Kozlovskaja "Õnne ja armastust" – mees

J. Švarts „Punamütsike“ – Jahimees

1990

А. N. Ostrovski  „Noore Glumovi kannatused“ – Gorodulin

J. Švarts „Alasti kuningas“ – esimene minister, ülemjääger

S. Maugham „Truu naine“ – Bernard

V. Šukšin „Ärkamine kainestusmajas“ – vaikija

1989

A. Dudarev „Prügimägi“ – Brigadist

V. Rozov „Kuldkutsikas“ – noormees

V. Voinovitš „Keskmiselt karvane kodune kass“ – esimene tollitöötaja

1988

V. Bõkov „Kolmas rakett“ – krivjonok

M. Rozovski „Võssotski kontsert TUI-s“ – Inzener Golubtsov

T. Williams „Vieux Carré“ – kõrvetatud

A. Hmelik „Meie koolis on kõik korras“ – plaat

V. Merežko „Naiste laud „Jahisaalis““ – Brõzgalov

J. Štšekotšihhin „Lõks nr 46, teine kasv“ – Inter

1987

D. Samoilov „Kosvovervop“ – Koopaorav

1986

M. Lermontov „Maskiball“ – Tentsik Zvezditša

A. Volodin „Sisalik“ – Rõugearmiline

W. Shakespeare „Suveöö unenägu“ – Philostratos, Theseus

1985

A. Tšervinski „Trips-traps-trull“ – Rist

1982

V. Arro „Näete, kes tuli“ – Robert

A. Liives «Detsembriööl“ – Oskar

V. Tendrjakov „Tasumine“ – Kušelev

J. Makarov „Ei ole. Ei olnud. Ei võtnud osa“ – Komentsev

Platonov "Kogu ülejäänud eluks" – Sakslane

1981

N. Dumbadze „Igaviku seadus“ – Ettekandja

T. Róýewicz „Kartoteek“ – Mõjuvõimas inimene

H. Mänd „Sabata krokodill“ – Tühjatäis

Naidjonov "Vanjušini lapsed" – Aljoša

1980

J. Jeršov „Olümpiakomöödia“ – Hermes

A. Casona „Puud surevad seistes“ – Jahimees

1979

J. Švarts  „Lumekuninganna“ – Kay

A.-H. Tammsaare „Indrek ja Karin“ – Kelner

N. Simon „Teise avenüü vang“ – Diktor

Rozov „Metsise pesa“ – Rozov

1978

S. Mihhalkov „Jänes-Kehkenpüks“ – jänes-kehkenpüks

J. Kilty „Armas luiskaja“ – campbelli poeg

T. Williams „Tramm nimega „Iha““ – noormees

A. Gaidar „Sõjasaladus“ – väikemees Kibaltšiš

T. Williams „Klaasist loomaaed“ – Tom Wingfield

A. Dumas „Nesle´i torn“ – Philippe d'Aulnay

1977

A. Aleksin „Saatja aadress“ – Šurik

E. Fonjakova „… ja õnne isiklikus elus“ –  värske naisemees

E. Braginski, E. Rjazanov „Teesklejad“ – mees klaveri taga

A.-H. Tammsaare „Indrek ja Karin“ – Valvur

M. Bulgakov „Põgenemine“ – Budjonovlane

1976

A. Tolstoi „Buratino seiklused“ – Pierrot

V. Šukšin "Stepan Razin" – Kasak

B. Ratser, V. Konstantinov „Ratsukäik“ – Jura Izotov

T. Williams „Tramm nimega „Iha““ – sanitar

G. Voltšek, M. Mikaeljan „Printsess ja puuraidur“ – Puuraidur

1975

B. Brecht, M. Zoštšenko, M. Roštšin „Kibe! Kibe! Kibe!“ – Onu August

G. Mamlin „Hei, sina, tere!“ – Valera

А.N.Ostrovski „Vassilissa Melentjeva“ – Šuiskij

J. Švarts „Punamütsike“ – metsavaht

L. Lagin „Vanake Hottabõtš“ – Volka Kostjulev

1974

V. Livšits „Parun Münchhauseni seiklused“ – Asjad

A. Ostrovski „Omade vahel – ajame läbi!“ – Tiška

E. Quintero „Nigel auhind“ – kommenteerija

E. Hemingway „Kellele lüüakse hingekella“ – Eladio

S. Maršak „Kassimaja“ – tuletõrjuja

1973

A. Liives „Infarkt“ – direktori poeg

G. Bokarjov „Terasesulatajad“ – füüsik

Powered by Genius