Viimane korrus

V. Zaykin
  • Melodraama
  • Suur saal

 

Soovitav vanusele 12+
Etenduse kestus 2 tundi ja 40 minutit, ühe vaheajaga

“Viimane korrus” räägib armastusest, suhetest ja sellest, kuidas üks inimene päästab teise tema enese käest, elamise hirmu käest, paanikast ja raskest kriisist ning üksindusest.
Tegevus käib suurlinna pilvelõhkujas. Enne kui kuulus advokaat Roman oma äsja ostetud korterisse sisse kolib, alustab ta seal kapitaalremonti, mis ärritab kohutavalt tema naabrit, noort algajat näitlejannat Viktoriat. Ühel hetkel ei kannata tütarlaps enam seda lõputut ehituslärmi välja, koputab mehe uksele ja korraldab talle tõelise skandaali…
Nii saab alguse kahe täiesti erineva inimese tutvus, ja pärast seda arenevad sündmused juba ennustamatult. Igal kohtumisel esineb Viktoria Romani ees täiesti uues, eelmisega vastuolus olevas rollis, nii et mees ei jõua õieti ümbergi häälestuda.
Me võime lõputult jälgida pöördeid kahe armunu suhetes, juhul kui nad on suured isiksused, kes on võimelised teineteist rikastama ja pakkuma vastastikku uusi vaatenurki.

Esietendus 4. novembril 2016

Osades:
Autorid:
Retsensioonid
«Последний этаж» – на грани правды и лжи https://etvpluss.err.ee/
Русский театр Эстонии готовит романтическую комедию с Александром Ивашкевичем в главной роли http://baltnews.ee/
А вы пойдете на «Последний этаж» Русского театра Эстонии? https://etvpluss.err.ee/
Российский кино- и театральный режиссер и драматург Владимир Зайкин поставил в Русском театре спекта http://stolitsa.ee/
Спектакли
11.12.2022 · 18:00
21.01.2023 · 18:00
26.03.2023 · 18:00
Powered by Genius